*

Sukti klausimai


* cha.lt [YourLiGhT]

Daktaras tau liepė išgerti ta****es,po 1 ta****ę kas 30min,per kiek laiko išgersi 3 ta****es?(ne per 1val 30min,o per 1val=12.00-pirma,12.30-antra,13.00-trečia)

Ar įmanoma nešti katę tuščiame maiše ?(nes,nes tada maišas bus pilnas)

Kas atsitiks jei kovo 5d,vakare batas įkris į Nilo upę (jis sušlaps)

Jeigu bėgi maratone trečias ir aplenki antrą, tai kelintas tu bėgi? (antras)

Į kokį klausimą niekada negalima atsakyti NE? (ar girdi mane?)

Liepos 5d naktį labai stipriai žaibuoja,lyja,šalta. Sinoptikas praneša,kad po mažiausiai 72val vėl švies saulė, nustos lyti ir žaibuoti. Kurioje vietoje sinoptikas sumelavo? (po 72val vėl bus naktis,todėl saulės nebus)

Įsivaizduok,kad esi pilotas. Pirmu reisu į Ameriką skrenda 328 žmonės, antru reisu į Ispaniją skrenda 18 žmonių daugiau.Atgal iš Ispanijos ir Amerikos skrenda tiek pat žmonių.Koks lėktuvo vairuotojo vardas? (jei buvai neatidus/neatidi tai perskaityk pirmą užduoties sakinį ir dar kartą perskaityk klausimą)

Kaip numesti kiaušinį,kad nukritęs 1m jis nesudužtų? (Reikia numesti iš 1.20m, tada nukritęs 1m jis dar nesudužtų)

Vyras stovi sankryžoje,labai daug mašinų pravažiuoja. Staiga jis pamato vieną mašiną ir suprato,kad ji vogta.Iš kur jis tai žino? (nes ši mašina jo nuosava)

Žmogus sapnuoja,kad jis yra tunelio centre. Pro vieno tunelio pusę važiuoja labai greitai mašina į jį, pro kitą-traukinys. Po 3 sek jie atsitrenks į žmogų. Ką reikia daryti žmogui,kad liktų gyvas ir katastrofos neįvyktų? (Atsibusti)

Tomas stovi tiesiai už Jono. Abu žiūri ta pačia kryptimi-priekin. Tačiau Jonas pasako Tomui, kad ant jo nosies uodas tupi. Kaip tai įmanoma? (Tomas su Jonu stovi prieš veidrodį)

Kaip įmanoma 30 dienų nevalgyti ir 30 naktų nemiegoti? (dienomis miegoti, naktimis valgyti)

Mašina stovi priekiu nukreipta į parduotuvę, vyras pradeda važiuoti, tačiau nuvažiavęs 1km jis dar labiau nutolo nuo parduotuvės. Kaip tai įmanoma? (vyras pradėjo važiuoti atbulai)

Policininkas stebi sunkvežimio vairuotoją, kuris vienos krypties eismo gatvėje juda priešinga kryptimi, tačiau policininkas jo nestabdo. Kodėl? (sunkvežimio vairuotojas eina pėsčiomis)

Tėvas važiuodamas mašina netyčia partrenkia savo sūnų. Nuvevežė jį į ligoninę. Kai jį įvežė, vienas iš operuojančios brigados narių sušunka: ,,O siaube, tai juk mano sūnus"! Kaip tai gali būti? (vienas iš operuojančios brigados narių buvo jo motina)

Kada kava greičiau atšals? Jei į ją įpilsime šalto pieno ir palaikysime 2min ar palaikysime 2 min ir įpilsime šalto pieno? (ten kur pienas įpiltas vėliau)

Tomas vienintelis pasaulyje turi ženkliuką,kurio vertė 1000000lt, tačiau Tomas sunaikino tą ženkliuką. Kodėl? (jis turi dar vieną tokį patį ženkliuką, o vertė yra didesnė kai yra 1 ženkliukas)

Ant svarstyklių stovi stiklinė su vandeniu ir su moneta viduje. Ar svarstyklės rodys mažesnį svorį jei monetą pakabintume ant virvutės ir įdėtume į stinklinę su vandeniu? (svarstyklės rodys tokį svorio padidėjimą, kiek moneta išstums vandens)

1/1 (1)---
« Spauda « Pagrindinis

* * Gen. time: 0.0198
* © xneox.com