*

TOP 14: moterų tipai


* balsas.lt [Loganas]

Visos moterys gali būti suskirstytos į tam tikras kategorijas. Vienos iš jų yra „geros“, kitos „blogos“. Kad galėtumėte atpažinti ir suprasti kaip elgtis su atitinkamai kategorijai priklausančia moterimi, skaitykite žemiau.

http://www.balsas.lt/10/18/c5ede958e3a8fde86ac20f4f0c74144d_px250.jpg

1. Vakarėlių siela

„Vakarėlių siela“ – tai moteris kuri mėgsta linksmintis ir būti dėmesio centre. Tačiau tai pasireiškia skirtingais aspektais: viena šiam tipui priklausanti moteris vakarėlyje neapsieis be alkoholio, kvaišalų ar net atsitiktinių lytinių santykių, kita – tiesiog mėgausis gera kompanija ir džiaugsis turėdama gerą laiką. Eiti į pasimatymą su šio tipo moterimi – nebūtinai yra blogai.

Svarbu kaip jūs asmeniškai vertinate jos tokius veiksmus. Jeigu jos valiūkiškas elgesys jums nėra priimtinas ir erzina nuo pirmojo susitikimo, patikėkite, vėliau bus tik blogiau. Tokia moteris eidama į naktinį klubą ar vakarėlį, gali pamiršti turinti vaikiną ir elgsis kaip tinkama.

2. Daug reikalaujanti

Daug reikalaujanti moteris yra tokia moteris, kuri bus laiminga tik tada, kai išleisite ant jos krūvą pinigų. Ši moteris ypač daug dėmesio ir pinigų skiria savo išvaizdai, dėl to, visada atrodo tobulai. Jei ketinate susitikinėti su tokia moterimi pirmiausia atsakykite į šiuos klausimus: ar galėsite ją išlaikyti, ar norėsite ją išlaikyti ir ar ji to verta? Jūsų pinigai taps vieninteliu vertinamu dalyku jūsų santykiuose, o jos gerumo gausi tiek, už kiek galėsi „išsimokėti“.

3. Pamišėlė

Vienas žodis, kuris viską pasako apie šią moterį. Tokio tipo moteris yra iš tiesų pamišusi – jai trūksta loginio, racionalaus mąstymo. Ji negalvoja apie pasekmės, gali net smurtauti, be rimtos priežasties mėtyti daiktus, šūkauti ar pulti į depresiją. Ji netgi gali apgadinti jūsų automobilį arba jums grasinti. Blogiausia, kad tokios moters praktiškai neįmanoma pakeisti. Patarimas: jei sutikote tokią, moterį, bėkite kuo toliau, kol netapote jos auka.

4. Bukaprotė

Bukagalvė arba visiškai neįdomi, nuobodi moteris. Ji paprastai nėra spalvinga asmenybė ir turi žemą savigarbos jausmą. Jei šalia jūsų tokia moteris – būkite pasiruošęs visą gyvenimą kurti planus, pramogas, veiklas, galų gale net palaikyti pokalbį, nes iš jos iniciatyvos nesulauksite. O jeigu ir lytinis gyvenimas su šia moterimi nieko vertas – kuo greičiau nutraukite santykius. Tačiau nesumaišykite šio tipo moters su skirtingus interesus nei jūs turinčia moterimi, kartais priešingybės traukia.

5. Namisėda

Vėlgi, vienas žodis, tačiau labai daug ką pasakantis. Didžiąją savo gyvenimo dalį tokia moteris praleis sėdėdama namuose, miegodama, darydama namų ruošos darbus arba visai nieko neveikdama. Didžiausia jos pramoga – žiūrėti televizorių. Ji nemėgsta dalyvauti vakarėliuose, eiti į svečius ar kviestis jų į namus. Jei norite, kad jūsų antroji pusė būtų darbštuolė valytoja – šis pasirinkimas kaip tik jums.

6. Namų šeimininkė

Namų šeimininkė yra visai kas kita nei pastarasis namisėdos tipas. Šiai moteriai šeimininkavimas savo namuose yra jos darbas, jos karjera. Paprastai šiam tipui priskiriamos išsiskyrusios, vienišos vaikus auginančios moterys, kurios gauna didelius alimentus iš vaikų tėvų. Ji gali vairuoti miniveną, ji gali būti nutukusi ar praradusi viltį sutikti tikrą vyrą. Bet patikėkite, ši moteris, labiau nei bet kuri kita yra išsiilgusi lytinio gyvenimo ir pasiruošusi imtis veiksmo. Tiesa ta, kad namų šeimininkes labai paprasta įsivilioti į lovą. Susitikinėti su ja gali būti linksma ir smagu, nebent nemėgstate vaikų. Taigi, jei jums ši moteris išties patinka, pasistenkite toleruoti jos vaikus ir tapsite jos numylėtiniu.

7. Rūpintojėlė

Ši moteris yra ypač dėmesinga savo antrajai pusei ir, greičiausiai, padarys viską, kad būtumėte laimingas. Su ja lengva bendrauti, ji padės jums bet kuriuo gyvenimo momentu. Paprastai, ji gali atlikti daugelį darbų už jus. Jas galima vadinti daugiau nei namų šeimininkėmis. Ji keps jums pyragėlius, pasisiūlys pagaminti vakarienę būriui jūsų draugų, išplaus jūsų automobilį, išves šunį pasivaikščioti ir atliks visus kitus darbus. Daugelis vyrų neprieštarautų jei šalia jų būtų tokia moteris, tačiau jiems greičiausiai reikės nusivilti, nes tokių moterų tėra vienetai.

8. Persekiotoja

Persekiotoja į jūsų gyvenimą žiūrės visai kitomis akimis nei rūpintojėlė. Su šio tipo moterimis sunku sukurti ilgalaikius, tvirtus santykius, ji greičiau jus išves iš proto. Jos galvoje nuolat sukasi mintys – kur jūs esate ir ką veikiate. Ji gali be paliovos jums skambinti ar rašyti trumpąsias žinutes, o greitu metu negavusi atsakymo iškelti baisią sceną. Ši moteris neleis jums mėgautis gyvenimu. Galiausiai prieisite tokią ribą, kai imsite ją ignoruoti, o tai savaime suprantama prie gero neprives.

9. Nimfomanė

Jei pamiršote kas yra geras ir dažnas seksas, jums reikėtų pabendrauti su šiai kategorijai priklausančiomis moterimis. Sutikę nimfomanę, pamatysite, kad jūsų gyvenimas pasikeis kardinaliai – ji norės mylėtis bet kur ir bet kada. Be jokių abejonių, ji turi puikių sugebėjimų lovoje, tačiau tokios moterys, deja, ant „medžių neauga“. Neskubėkite įsimylėti nimfomanės – turėkite omeny, kad jai paprastai reikės ne tik jūsų vieno dėmesio.

10. Pavyduolė

O dabar laikas grįžti į realybę, beveik kiekviena moteris daugiau ar mažiau yra pavydi, tačiau kai kurios iš jų yra apsėstos pavydo. Ji kaltina tave flirtavimu net tada, kai kalbi su savo seserimi ar piktinasi banko darbuotoja, kuri kreipiasi į tave vardu? Susidūrėte būtent su šio tipo moterimi. Ji gali pavydėti jums visko, pradedant moterimis ir baigiant jūsų hobi ar netgi daiktais. Sugyventi su šio tipo moterimi yra labai sunku, bet įmanoma. Kuo mažiau pagrindo suteiksite jai pavydėti, tuo geriau ji jausis ir mažiau priekabiaus. Jei pavydo scenos jums nėra svetimas dalykas, galite pabandyti susitikinėti su šia moterimi.

11. Pamaiva

Šio tipo moteris apsirengs taip, kad išėjusi į viešumą sulauktų šimto smalsių akių žiūrinčių į ją. Ji mėgaujasi kitų dėmesiu, mėgsta būti „valgoma“ pavydžių vyrų žvilgsnių, ir, kas blogiausia, – ji visada teisi. Jei norite išvengti konflikto, nebandykite jos perkalbėti ar piršti savo nuomonės. Dėl perdėto rūpinimosi savimi ir savo išvaizda šios moterys dažnai tampa nuobodžios, nes neranda pokalbiui kitų, išskyrus grožio procedūrų temų. Patarimas: stebėkite ją iš šono ir nuspręskite ar ji gali būti jūsų antroji pusė ar tiesiog pajuokos objektas.

12. Religingoji

Jokiu būdu nenorime įžeisti tikinčių moterų, kur kas labiau derėtų gerbti tikinčias nei bedieves. Šio tipo moterį visai nesunku atpažinti: pabandykite pas ją užsibūti šeštadienio vakarą iki vėlumos ir ji greitai jus išprašys iš namų, sakydama, kad ryt jai reikia anksti keltis į bažnyčią. Ji taip pat gali būti įvairių organizacijų narė, aktyvi projektų dalyvė. Ši moteris labai daug laiko skiria savo tėvams, vaikams, giminaičiams ir ji paprastai atsisako išgerti net ir per dideles šventes. Ji turi plačią vertybių sistemą, tad jei esate panašių pažiūrų – ji jums tiks į poras, tačiau jeigu vietoje sekmadieninių pamokslų bandote atsigauti po smarkaus vakarėlio, geriau venkite šio tipažo moters.

13. Bosė arba valdingoji

Kai kurie žmonės mėgsta vadovauti darbe, kai kurie šeimoje, dar kiti lovoje, o šio tipo moterys mėgsta imti viršų visame kame. Tačiau yra didelis skirtumas tarp moters, kuri galvoja, kad yra bosė, ir moters, kuri iš tiesų valdo situaciją. Kaip atskirti? Jei visada paklūstate jos komandoms, ji yra bosė. Bet santykiuose to neturėtų būti. Retas vyras sutiks pildyti visus tokios moters įgeidžius ir daryti viską pagal jos scenarijų. Jei einate iš proto dėl šios moters, pasidalinkite prioritetus, pavyzdžiui, ji ima viršų vaikų auklėjime, o jūs, lovoje. Jei nenorite visą gyvenimą būti po jos padu, išsiaiškinkite ar galite ją palenkti į savo pusę ir bet kiek sumažinti jos vadovavimo įtaką.

14. „Aukso puodas“

Aukso puodas arba moteris, kurioje dera visos jus tenkinančios savybės. Tai kiekvieno vyro svajonė. Turtinga, švelni, rūpestinga, mylinti, mėgstanti pramogas, religinga – visa tai atrodo nesuderinama, tačiau kiekvieno vyro „aukso puodas“ yra skirtingas. Ji gali būti tobulai atrodanti, seksą dievinanti mergina, atsidavusi jums ir šeimai moteris arba turtingo premjero dukra. Ką pasirinksite, priklauso tik nuo jūsų poreikių. O jeigu jau sutikote turtingą ar pasiturinčią moterį – skaitykite, kad laimėjote visą aukso puodą.

1/1 (1)---
« Spauda « Pagrindinis

* * Gen. time: 0.0181
* © xneox.com