*

Vaflizmas – jaunų moterų nuodėmė


* sexplius.lt [eMMo]

Кai moteris glamonėja burna vyro lytinį organą tarsi taip ir turi būti. Kitaip tariant, tai - akivaizdi užuomina į pasirengimą lytiniam aktui ir moteris, švelniais ir meiliais liežuvio prisilietimais įaudrindama vyrą, nori sukelti stiprią erekciją.
a

Moterys neabejingos vaflizmui

Tačiau yra ir neįveikiamas liguistas potraukis ir aistra laižyti lytinius organus. Kitaip tas dalykas įvardijamas laižymo fanatiškumu arba vaflizmas. Linkusių į vaflizmą moterų jau ne vyrai prašo palaižyti jiems penį, o pačios moterys aistringai to trokšta. Moteriškas vaflizmas, ypač tose šalyse, kuriose dominuoja žemos moralės kultūra, sutinkamas labai dažnai. Tuo tarpu žinomi tik du vyrų vaflizmo atvejai.

Anksčiau buvo manyta, kad ši patologija pasireiškia sutrikusios psichikos žmonėms. Tačiau pastarųjų metų seksologų tyrinėjimai kiek modifikavo šią „genialią” išvadą. Išoriškai vaflizmas niekaip nepasireiškia. Jis apčiuopiamas tik proceso metu. Kitaip tariant, pamatęs moterį net pats geriausias seksologijos specialistas nenustatys, kad ji - vaflistė, kol nepamatys jos besidarbuojančios…

Šis gana keistas reiškinys - vaflizmas tapo žinomas seksologams tik po antrojo pasaulinio karo. Todėl peršasi išvada, kad vaflizmas - tai puolusios dorovės, išbujojusios per karo ir pokario metus, pasekmės.

Vaflistėmis tampama paauglystėje

Vienintelis pasaulyje žinomas vaflizmo specialistas - italų patoseksologas priėjo išvados, kad norint, jog moteris taptų vafliste, pirmiausiai ji turi pamatyti, kaip laižomas vyrų organas dar ankstyvoje jaunystėje (ne vyresnė nei 18 metų). Tačiau tada gali atsirasti tik lytinis smalsumas ar polinkis į vaflizmą. Jei dar „nesusiformavusi moteris” pirmą kartą prisiliečia prie penio - tai įvardijama, kaip „pirmojo laižymo fenomenas”. Štai tada ir pasireiškia vaflizmas - neįveikiama aistra laižyti lytinius organus.

Minėtas patoseksologas iš Italijos aprašė atvejį, kai Karlovo Varuose (Čekija) viena 17- metė mergina iš inteligentiškos šeimos atsitiktinai pamatė, kaip laisvo elgesio moteris laižė vyriškiui lytinį organą, ir jai atsirado pseudovaflizmas. Kitaip tariant, tik noras išmėginti tą dalyką. Tačiau jei ji nebūtų padariusi to paties po to, ką išvydo, vadinasi, jokio vaflizmo ir nebūtų buvę. O ji, slamsumo vedama, pakvietė tą patį vyriškį pasiirstyti valtele. Prigludusi prie jo papasakojo ką matė iš už krūmų ir degančiomis akimis paprašė leisti jai palaižyti jo penį…

Tolimesnis merginos gyvenimas klostėsi vien didžiuliu ir nepasotinamu noru laižyti vyro lytinį organą. Ir jei merginai gana ilgai nepavykdavo patenkinti šios savo aistros, ją apimdavo isterijos priepuoliai, nuolat būdavo prastos nuotaikos, nervinga, net nugrimzdavo į depresiją. Tuo tarpu, jei jaunai vaflistei pavykdavo palaižyti penį bent kartą per dieną, jai būdavo tikra šventė.

Sužinoję apie dukters keistą ligą, tėvai kreipėsi į patoseksologą. Čekijos ir Italijos seksologai atliko ligonės medicininę apžiūrą.

Pirmoji vedybinė naktis baigėsi oraliniu seksu

Paklausite, kokie rezultatai? Jokių nukrypimų nuo normos jos organizme nebuvo aptikta. Dar daugiau. Medicinos specialistų komisija buvo itin nustebinta, kai po ginekologo apžiūros, paaiškėjo, kad jos mergystės plėvė - nepažeista. Išeina, kad visus trejus metus, kai ji aktyviai užsiiminėjo vaflizmu, labai saugojo savo nekaltybę. Kai merginos buvo pasiteirauta apie tai, ji neslėpė, kad jai didžiausias lytinis pasitenkinimas ir palaima - laižyti penį. Be to, laižydama ji pasiekianti tokį stiprų lytinį susijaudinimą, kad net „baigia”. Todėl lytinės sueities poreikio ji kolkas nejaučianti. Kadangi vaistų nuo vaflizmo nėra, o priklijuoti vien iškrypėlės etiketę - rizikinga, beliko patarti tėvams kuo greičiau ištekinti dukterį. Beje, neužilgo taip ir atsitiko. Tačiau specialistų prašymu, po mėnesio, dabar jau ištekėjusi moteris, vėl atvyko medicininei apžiūrai. Vaflistė paaiškino, kad pačią pirmąją vestuvių naktį ji su ašaromis akyse ir atsiklaupusi maldavo savo abstulbusio vyro leisti pačiulpti jo penį.
Išgelbėjo naujai iškeptą šeimą tai, kad ji buvo nekalta mergina. Maloniai nustebintam vyrui teko tik pagūsčioti pečiais ir leisti jai pirmąją vedybinę naktį bučiuoti jo penį. Paskui ji tai darė nuolat, maždaug kas dvi, tris dienas, visada privesdama vyrą iki ejakuliacijos burna. Po kiek laiko tai ėmė patikti ir vyrui. Nesusipratimas buvo išsemtas.

Laižo ne už pinigus, o dėl didžiulės aistros

Dabar jau nieko tuo nebenustebinsi. Pilna moterų ir nelegalių prostitučių, kurios už papildomą mokestį laižo vyrų lytinius organus. Tikėtina, kad tarp tų moterų ar merginų yra ir vaflisčių, kurios laižo penį ne už pinigus, o vedamos didžiulės aistros ir malonumo.

Italų patoseksologo tvirtinimu, kai kurios suaugusių moterų grupės atstovės - potencialios vaflistės. Ir jei jos tokiomis netampa, tai tik dėl „pirmojo laižymo fenomeno” nebuvimo. Kitaip tariant,atitinkamu jos amžiaus laikotarpiu penis buvo nepasiekiamas. Italų patoseksologo tyrinėjimų duomenimis, vyrų lytinį organą glamonėja keturios grupės moterų:
1. Mergaitės iki 13 metų.
2. 14-15 metų mergaitės - po menstruacinio ciklo nusistovėjimo.
3. 16-18 metų merginos, dar neturėjusios lytinių santykių.
4. Moterys, vyresnės nei 19 metų, tačiau turinčios vienerių ir daugiau metų lytinio gyvenimo stažą.

Priežastis - jauno organizmo jautrumas lytiniam gyvenimui

Italas neslepia, kad tyrinėjimui buvo specialiai parinktas simpatiškas ir patrauklus vyras, turintis didelį ir gražų penį, atitinkantis formulę: „sekso karalius”. Be to, jo penis būdavo steriliai švarus ir dar išteptas aromatingais lubrikantais. Trys pirmosios moterų grupės 13-16 metų) buvo renkamos iš uždaraus tipo valstybinių įstaigų: vaikų namų ir internatų, kurios buvo iš anksto supažindintos su tyrinėjimo užduotimi. Buvo gauti štai tokie rezultatai: dvi iš septynių pirmos grupės mergaičių, 7 iš antros, 5 iš trečios tapo vaflistėmis. Nei viena moteris iš ketvirtos grupės netapo vafliste. Iš to galima daryti išvadą, kad vaflizmas gimsta tada, kai moteriškas organizmas dar neturi seksualinės patirties, konkrečiai, dar nebuvo lytinių santykių. Daugiausiai darantis įtakos vaflizmui - tai jauno organizmo jautrumas lytiniam gyvenimui: brendimo periodas, kai apima itin didžiulis lytinis smalsumas.

Vaikas mokėsi oralinių glamonių iš tėvų

Įdomu tai, kad italų patoseksologo aprašytas dar vienos 11- metės mergaitės atvejis - gana neretai sutinkamas ir mūsiuose. Mažametė mergaitė miegodavo su tėvais viename kambaryje. Kai tėvai užsiimdavo seksu, ji apsimesdavo mieganti, tačiau akies krašteliu stebėdavo jų abipuses glamones sekso metu: oralinį, kunilingą, 69 pozą. Kai motina mirė, mergaitei buvo vos 14 metų. Kartą mergaitė pasiprašė miegoti į tėvo lovą. Naktį, kai tėvas giliai įmigo, duktė ėmė burna glamonėti jo penį. Beje, tai darė tarsi profesionali sekso meistrė. Vėliau paaiškėjo, kad iki tol ji treniravosi su savo pirštais. Pabudęs tėvas sutriko iš netikėtumo, tačiau bijodamas šauksmu ir pykčiu išgasdinti ir traumuoti vaiko psichiką, apsimetė, kad miega. Vis dėlto išsiaiškinti su dukra jam neužteko jėgų ir drąsos. Iš tikrųjų, kaip paaiškinti mažamečiui vaikui, kad tai - negerai, jei tėvas, kuris iš karto suprato reikalą, pats tą patį darė su žmona savo dukters akivaizdoje.
Tai, kas įvyko tarp dukters ir tėvo, kažkuria prasme išgelbėjo jį nuo pakartotinos santuokos, nes jis jau buvo beatvedąs į savo namus moterį. Duktė ir šiaip buvo priešiškai nusiteikusi prieš bet kokią pamotę, o dabar šis klausimas tarsi savaime išsisprendė. Įdomiausia tai, kad po „nelegalių” tėvo glamonių ji tapo švelni, rūpestinga ir pati viską tvarkė namuose.

Lytiškai santykiavo su dukterimi

Kai dukrai suėjo 18 metų, tėvas prasitarė, kad pats laikas būtų susirasti vyrą ir ištekėti. Tačiau ji kategoriškai atsisakinėjo, motyvuodama prisirišimu prie jo ir, kad negalėtų pakelti išsiskyrimo. Po kiek laiko, per savo gimimo dieną, duktė paprašė tėvo bent kartelį padaryti liežuviu ten… „Juk tu visada ten darydavai mamai”, - nė kiek nesutrikusi pasakė duktė.
40- metis tėvas „padarė liežuviu” ir pakliuvo… Dukteriai labai patiko tas pirmas, naujas jausmas. Ji net patyrė orgazmą. Kartą, tarsi nei iš šio, nei iš to ji pasakė tėvui, kad norėtų atstoti jam savo motiną. Neva, sapne matė motiną, kuri irgi to paties paprašė savo dukters. Silpnavalis tėvas leidosi į gilesnius santykius su savo dukterimi. Tiesa, jis užsimaudavo net du prezervatyvus, kad gink, Dieve, neįvyktų kraujomaiša. Tačiau puikiai suvokė, kad santykiaudamas su dukterimi jis daro nusikaltimą. Pirmiausiai, pats prieš save…

Vyrai turėtų vengti seksualiai nusiteikusių mergaičių

Jų tarpusavis lytinis gyvenimas tęsėsi iki tol, kol jai suėjo 28 metai, o tėvui 51 - eri. Pradėjus silpnėti jo lytinėms funkcijoms (penis nebebūdavo toks didelis ir standus), duktė vis dėlto ištekėjo už savo giminaičio, talentingo inžinieriaus. Manoma, kad ji vyrą pakerėjo laižydama jo penį. Moteris buvo puiki šeimininkė, ji pagimdė tris sūnus ir dukterį. Vyras buvo patenkintas ir dėkojo likimui už švelnią ir atsidavusią jam gyvenimo moterį.

Tuo tarpu Vakarų seksologai traktuoja vaflizmą, kaip neiškrypėlišką reiškinį tik tuo atveju, jei vaflistė yra santuokoje arba turi nuolatinį seksualinį partnerį ir noras laižyti vyrų lytinį organą apsiriboja būtent jais.

Tačiau vaflizmas gali būti ir socialiai pavojingas reiškinys, jei moteris laižo pirmam pasitaikiusiam po ranka ar visiems iš eilės, savo veiksmais gali pridaryti daug bėdos. Tačiau, kaip minėta, patologinis vaflizmas gali pasireikšti tik tuo atveju, jei mergaitė dar neturėjusi lytinių santykių ir yra bent kartą palaižiusi penį. Štai būtent tada vyrai (čia neturima omeny pedofilai) turėtų būti kaip niekada atsakingi ir neleisti mergaitėms prisiliesti prie jų lytinių organų, patirti „pirmojo laižymo fenomeną”.

Dažnas ir stiprus vaflizmas sekina vyrą

Pasak italų patoseksologo, bene geriausia priemonė prieš vaflizmą - vedybos, net jei „nuotakai” 14 metų, nes dažniausiai vaflistėmis tampa nepilnametės. Iš tikrųjų, vaflizmo „šaknys” kolkas dar neištyrinėtos. Tačiau manoma, kad penio pakišimas po liežuviu ar suspaudus lūpomis, jo gyslų pulsavimas, erogeninių taškų ejakuliavimas ir pats penio virpėjimas lytiškai jaudinančiai veikia bręstančią moterį tarsi stipriai hipnotizuojantys vaistai ar kaip „matomas ir apčiuopiamas narkotikas”.

Sunku spręsti, ar vaflizmas žmogaus organizmui - naudingas ar žalingas. Saikingas vaflizmas šeimoje ar ilgalaikiuose partnerių santykiuose, kažkuria prasme - naudingas abiems. Tačiau pernelyg dažnas ir stiprus vaflizmas - sekina vyrą. Todėl visur reikalingas saikas.

Pasaulyje taip pat žinomas ir homoseksualinis vaflizmas - patologinis siekimas laižyti lytinius organus tos pačios lyties atstovui. Žinomas seksologas Kinsis dar prieš kelis dešimtmečius aprašė atvejį, kai viename, gražiu gamtovaizdžiu apsuptame Atlantos kurorte prie jo priėjo vyras ir atsisėdęs greta ant suolelio, siūlė pinigų už tai, kad leistų pačiulpti lytinį organą. Tas pats ir su lesbietėmis.

1/1 (1)---
« Spauda « Pagrindinis

* * Gen. time: 0.0461
* © xneox.com